LEASING

MAYFIELD REAL ESTATE

+420 221 451 640 | orangepark@mayfield.cz | www.mayfield.cz

 

novinky  |  image gallery  |  english

 

hot news

Standardní haly v nestandardním prostředí ORANGE PARKU
[1. 02. 2009]

Z hlediska technického řešení hala v Orange Parku kvalitativně odpovídá standardu, ale v budoucnu bude obklopena velmi nestandardním prostředím. Mayfield totiž plánuje udělat z Orange Parku skutečný park se zelení, klidovými zónami a vším, co k takovému místu patří. Vedle již nyní uplatňované zvýšené pozornosti k životnímu prostředí firma pro zdejší zaměstnance mimo jiné chystá i prostor pro vyžití během pracovních přestávek nebo po pracovní době.

Betonový skelet haly dodala společnost Skanska.  Opláštění haly je z panelů TRIMO vyplněných minerální vatou, která zaručuje výborné tepelné a ohnivzdorné vlastnosti. Tloušťka tepelné izolace ve střeše je vzhledem k ČSN navýšena. Podlaha haly splňuje požadavky ČSN 744505 a dodávala ji společnost HT Floor. Podlahy HT Floor splňují nejvyšší požadavky na kvalitu - mají vysokou výslednou pevnost, obrusuvzdornost, rovinatost dle DIN 18202, jsou neprašné a umožňují snadné čištění a údržbu. Součástí haly jsou dvě kompletně dokončené kancelářské vestavby, které umožňují okamžité nastěhování. Vrata a nakládací můstky dodala firma Tyros Loading System, která je dceřinou společností významného holandského výrobce, společnosti Loading Systems. Součástí vnitřního vybavení je sprinklerový protipožární systém, přímé plynové vytápění haly a teplovodní vytápění kanceláří, třífázový proud, minimální osvětlení v hale 200lux a v kancelářích 500lux.Do budovy je přivedena přípojka Telefonica O2, která umožňuje telefonní i internetové připojení pracovních míst podle požadavků zákazníků. Interní kamerový systém umožňuje monitoring prostoru obvodového pláště.

Tebodin a Kajima jsou renomovaní a zkušení dodavatelé, kteří spolupracují s velkou částí developerů působících v celé Evropě i České republice. V ČR patří Tebodin mezi přední projektové firmy v oblasti poskytování komplexních projektových služeb při přípravě a realizaci průmyslových staveb a technologických celků. Kajima je jednou z nejstarších společností realizujících stavební projekty ve všech částech světa již více než 160 let. realizaci staveb a v projekční činnosti se Kajima řadí mezi nejprestižnější společnosti světa se stovkami úspěšně realizovaných projektů.V Evropě Kajima působí od roku 1975.

 
 
 
 
© 2008 design & programming by graffitti networks grafix